قوانین فعالیت در درگاه پرداخت الکترونیک پرداز پی

1.        فعالیت های پرداز پی براساس قوانین جاری کشور بوده و صرفاً خدمات رسانی را به وب سایت هایی که دارای محتوای مجاز هستند، انجام خواهد داد.

2.      پرداز پی هیچ تعهدی در قبال کیفیت خدمات و محصولات فروشندگان نداشته و هرگونه پاسخگویی مشتریان به عهده ارائه کننده خدمات و محصولات خواهد بود.

3.     پرداز پی از ارائه خدمات به پذیرندگانی که مدارک خواسته شده در سیستم را ارسال ننموده اند یا به صورت ناقص ارسال کرده باشند معذور می باشد.

4.      پرداز پی از ارائه خدمات به فروشندگان فیلترشکن، تجهیزات ماهواره، نرم افزارهای هک، سایت های همسریابی فاقد مجوز، محصولات جنسی، محصولات آرایشی و بهداشتی فاقد مجوز وزارت بهداشت، مشروبات الکلی و نوشیدنی‌های سکرآور و فروشندگان آثار ناقض کپی رایت وب سایت های قمار و شرط بندی، و هرگونه وب سایتی که دارای فعالیتی است که در لیست مصادیق جرائم رایانه ای قرار دارند معذور است.

5.     در صورت بروز اختلافات مالی بین پذیرنده و خریدار پرداز پی می تواند موارد را به اطلاع پذیرنده اطلاع داده و در صورت نیاز به صورت موقت حساب کاربری پذیرنده را در صورت وجود مدارک کافی مسدود نماید.

6.      تسویه حساب پذیرنده تنها از طریق حساب متعلق پذیرنده می باشد. پرداز پی از واریز وجه به حسابی غیر از حساب پذیرنده معذور است.

سوالی برایتان پیش آماده است؟

آیا میدانید که پرداز پی چقدر برای موفقیت کسب و کار شما متعهد است؟ با ما باشید تا راه حل جذب و وفادارسازی مشتری را پیدا کنید. مشتاقانه پاسخگوی شما هستیم.

پشتیبانی آنلاین تیکتینگ

شما میتوانید با عضویت در پرداز پی از بخش پشتیبانی تیکتینگ با تیم پشتیبانی در تماس باشید.

پردازپی

ایلام ایوان خیابان امام بالاتر از بانک ملی شعبه شهید بهشتی